Про нас

Travel Гуд — офіційне сертифіковане туристичне агентство національного туроператора TPG — Travel Professional Group. Ми спеціалізуємося на пакетних турах та подорожах Україною та різними країнами світу. Ми дуже хочемо, аби Ви отримали незабутній відпочинок і масу позитивних емоцій!

Турагентство Travel Гуд працює на туристичному ринку України з 2013 року. Ми дуже цінуємо Вашу довіру і завжди намагаємося надати найкращий сервіс та зробити Ваш відпочинок незабутнім і безтурботним.

Ми допоможемо підібрати для Вас тур під будь-який запит і вартість. Ми надаємо як недорогі гарячі тури, так і відпочинок Premium класу. Завдяки співпраці з провідними туроператорами України ми можемо надати Вам найвигідніші ціни на подорожі.

Ви завжди можете купити тури з Києва, Запоріжжя, Харкова, Одеси та інших міст в нашому турагентстві.

Якщо Ви шукаєте місця для відпочинку всією сім'єю або хочете відпочити в молодіжному готелі — ми знаємо, де це зробити найкраще. Якщо Ви хочете взяти з собою домашню тварину, ми знаємо в яких готелях Вас з нею візьмуть і як оформити її на рейс!

У нас завжди є гарячі тури за найкращими цінами в Єгипет і Туреччину. З екзотичних країн ми можемо запропонувати Вам тури в Таїланд, Домінікану, Занзібар, В'єтнам, Індія (Гоа), Шрі-Ланку. Якщо Ви хочете відпочити в Європі, ми запропонуємо тури в Грецію, Іспанію, Італію, Болгарію, Кіпр, Чорногорію, Чехію. Ми можемо запропонувати й популярні тури в Туніс чи ОАЕ. Якщо Ви любите активний зимовий відпочинок — ми пропонуємо гірський туризм в Австрії, Андоррі, в зимовій Болгарії та Грузії. Ми з радістю підберемо для Вас і інші напрямки!

Ми будемо раді організувати Ваш відпочинок, тому що:
- Клієнт для нас на першому місці
- За більш ніж 7 років роботи у нас не було жодного незадоволеного клієнта!
- Наші менеджери є справжніми професіоналами своєї справи
- Знижки постійним клієнтам 🙂
- Ми знаємо всі найкращі готелі
- У нас завжди хороші ціни

І навіть якщо Ви не знаєте, куди саме хочете поїхати, ми завжди підкажемо, де в цей час року краще відпочити, де найкращі готелі і найтепліше море!

НАШИ ПРЕИМУЩЕСТВА

ЧЕСНІ ЦІНИ

У нас найкращі ціни на тури, а величезний вибір напрямків не залишить байдужим навіть завзятого туриста.

НАДІЙНІ ПАРТНЕРИ

Ми працюємо з найкращими туроператорами, які за роки роботи підтвердили свій професіоналізм.

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Наше туристичне агентство дуже відповідально ставиться до свого завдання організувати Ваш відпочинок.

ДОСВІДЧЕНІ СПІВРОБІТНИКИ

Ми відвідуємо актуальні семінари та туристичні виставки.

ШИРОКИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ

У нас Ви знайдете все, що може знадобитися туристу при виїзді за кордон.

ПОВНА ПІДТРИМКА

Звернувшись до нас, Ви отримуєте повну підтримку, від підбору туру і до поради, що взяти з собою.