туры в Турцию

Туреччина — це країна, відома своїм чистим гірським повітрям і ласкавим теплим морем. Доброзичлива атмосфера Туреччини є однією з її головних переваг.

Найпопулярнішими курортами є Анталія, Бодрум, Даламан.

Анталія  є найбільш швидкозростаючим містом Туреччини. Туристи, які приїжджають сюди з усього світу, можуть насолодитися чудовими пляжами і традиційною турецькою культурою. Діти будуть в захваті від величезного розважального комплексу «Біч-Парк», який включає аквапарк і дельфінарій, де мешкають дельфіни і морські леви. Обов’язково потрібно відвідати центр старого міста і подивитися на Ворота Адріана — вони були вбудовані в міську стіну з особливої ​​нагоди — на честь прибуття до Анталії римського імператора Адріана в 130 році н.е. Тури в Анталью ідеальні як для сімей з дітьми, так і для людей, які хочуть просто спокійно відпочити.

Бодрум є молодіжним та «тусовочним» курортом. Він знаходиться 300 км західніше від Анталії. Тури в Бодрум охоче купують ті, хто любить повеселитися, адже нічне життя в Бодрумі б’є ключем. Тут розташовані розважальні центри, численні клуби, бари, дискотеки і ресторани. На цьому курорті знаходиться найбільша в Європі дискотека «Галікарнас».

Даламан розташований на березі Егейського моря. Як туристичний центр Даламан став відомий порівняно недавно. На узбережжі біля підніжжя гори Капидаг є безліч красивих бухт, до деяких з них можна дістатися тільки морем. Ці райські куточки стали улюбленими місцями для відпочинку туристів з усього світу.

На курортах Туреччини знайдеться все, що потрібно для чудового відпочинку: це і тепле море, і ласкаве сонце, великий вибір сучасних готелів і цікаві екскурсії. Путівки до Туреччини популярні в усьому світі, а велика різноманітність цін дозволить всім мандрівникам знайти своє місце на пляжі.

Ми завжди можемо запропонувати Вам гарячі тури до Туреччини!

Відпочинок в Туреччині, готелі і курорти, авіаперельоти, інформація про ціни, підбір туру в Туреччині від турагентства Travel Гуд — офіційного сертифікованого туристичного агентства національного туроператора TPG — Travel Professional Group за адресою вул. Білоруська 10/18а (станція метро Лук’янівська)