туры в Таиланд

Доброзичливий і веселий, екзотичний і тропічний, культурний та історичний, Таїланд випромінює золотий відтінок від його блискучих храмів і тропічних пляжів до нескінченної тайської усмішки.

Таїланд — це країна в Південно-Східній Азії, яка дуже популярна серед туристів, і не дарма. Тут Ви можете знайти майже все: зелені густі джунглі, кристально-блакитні води, які більше нагадують теплу ванну, ніж плавання в океані, і гостру їжу. Екзотичний, але безпечний; недорогий, але обладнаний усіма сучасними зручностями.

Тут є все для кожної цінової категорії, від пляжних бунгало на пляжі до кращих розкішних готелів світу. І, незважаючи на інтенсивний потік туристів, Таїланд зберігає свою типову ідентичність з культурою, історією та безтурботними людьми, що славляться своїми посмішками.

Обожнювана в усьому світі тайська кухня символізує фундаментальні аспекти тайської культури: вона щедра, тепла, освіжаюча і розслаблена. Тайські страви спираються на свіжі місцеві інгредієнти — лайм, пекучі чилі і свіжі морепродукти. Різноманітне національне меню побудовано навколо чотирьох основних смаків: пряного, солодкого, солоного і кислого.

Тури в Таїланд підійдуть усім, хто любить екзотичний відпочинок, блакитну воду і неймовірні пейзажі.

Найпопулярніші курорти Таїланду:

  • Пхукет
  • Острів Пхі-Пхі
  • Острів Крабі
  • Паттайя
  • Столиця Бангкок
  • Самуї

У Таїланді Вас зустріне вічне літо і теплий океан. Оксамитові пляжі з кораловими рифами, буддистські храми, культура — все це змусить вас повернутися до Таїланду ще не один раз.

Тури в Таїланд з Києва Ви можете в турагентстві Travel Гуд — офіційному сертифікованим туристичному агентстві національного туроператора TPG — Travel Professional Group за адресою вул. Білоруська 10/18а (станція метро Лук’янівська).