Тури на Кіпр — це тепле море, сонце цілий рік, пляжі з м’яким золотавим піском — що ще потрібно людині, яка бажає розслабитися після трудових буднів і віддатися відпочинку. На Кіпрі є все, що необхідно для чудового відпочинку: пляжі, ресторани, красиві гори з багаторічними соснами. Кіпр — порівняно невеликий острів, його площа складає 9 251 кв. кілометр, так що можна взяти на прокат автомобіль і об’їхати всю його територію.

На Кіпрі є на що подивитися, адже на острові збереглося багато розкопок стародавніх поселень, деякі належать до епохи кам’яного віку. А давньогрецькі і візантійські храми, що збереглися, монастирі, готичні християнські собори і мусульманські мечеті — все це розповість про те, наскільки ж багатогранна історична та культурна спадщина острова, де мирно уживаються поруч різні епохи.

Пам’ятки Айя-напи є вельми різноманітними, але головним є середньовічний монастир, побудований венеціанцями в 16 столітті. На всіх пляжах курорту є можливість зайнятися будь-якими водними видами спорту, тому тури в Айя-Напу це те, що вам потрібно. Відпочинок в Айя-Напі користується популярністю переважно у молоді і у сімей з дітьми. Відпочинок в Айя-Напі — це рай для фанатів бронзової засмаги, завзятих купальщиків, любителів бурхливого нічного життя.

Відпочинок в Ларнаці чудово підійде парам з дітьми, соло мандрівникам, любителям подорожей. Пам’ятки Ларнаки — це пам’ятники різних епох: середньовічний форт, знамените село Лафкара, мечеть Хала Султан Текке, які зроблять ваш відпочинок в Ларнаці незабутнім. І це ще далеко не всі визначні пам’ятки, які можна побачити, придбавши тури в Ларнаку. Готелі Ларнаки знаходяться в туристичній зоні курорту і розташовані на красивих піщаних пляжах, недалеко від магазинів, таверн, барів і дискотек.

Прекрасні пляжі, розкішні готелі Лімассола забезпечили йому славу одного з кращих курортів і місць відпочинку. Відпочинок в Лімассолі буде цікавий туристам, які люблять активний відпочинок, поїздки по острову і різноманітне нічне життя. Особливо, запам’ятаються тури в Лімассол під час карнавалу.

Тури в Лімассол ідеально підійдуть тим, хто бажає ознайомитися відразу з усім, що представляє на острові найбільший інтерес. Пам’ятки Лімассола, що представляють історичну і архітектурну цінність, краще обійти пішки і таким чином проникнутися духом Лімассола. Відпочинок в Лімассолі подарує Вам справжнє свято для душі і тіла.

Чиста вода в морі, м’який теплий клімат і прекрасна природа зроблять Ваш відпочинок в Пафосі приємним і незабутнім. Тури в Пафос підходять для любителів музеїв, стародавніх легенд та історичних пам’яток. Адже пам’ятки Пафосу дуже цікаві і різноманітні. Відпочинок в Пафосі підійде тим, хто шукає поєднання історичної місцевості і зручностей сучасного курорту. Тури в Пафос — це подорож в миле, спокійне курортне місто з красивими морськими затоками, дикими і облаштованими пляжами.

Готелі Пафосу, традиційно для Кіпру, надають високий рівень послуг і можуть задовольнити будь-які запити своїх гостей. Наявність зручностей, прекрасного обслуговування, а також безліч розважальних програм, допоможе зробити ваш відпочинок в Пафосі цікавим і незабутнім. Хочете провести свою відпустку в Пафосі? Телефонуйте до нашого офісу і ми підберемо для Вас найкращі тури.

Тури в Протарас рекомендуємо мандрівникам, яким необхідний розслабляючий відпочинок в спокійному місці. Тури в Протарас можна порадити і тим, хто хоче жити недалеко від Айя-напи з її розвагами, але при цьому в спокійному і тихому місці. Відпочинок в Протарас в літній сезон дозволить Вам зануритися в атмосферу затишку, а висококласні готелі Протарас зроблять ваш відпочинок ще більш комфортним. В Протарас можна звернути увагу на церкву Святого Іллі та на морські печери, які зроблять Ваш відпочинок в Протарас дуже пізнавальним.

Купити тур на Кіпр Ви можете в нашому турагентстві Travel Гуд — офіційному сертифікованому туристичному агентстві національного туроператора TPG — Travel Professional Group.

Photo by LSD for Society on Unsplash