туры в Испанию

Іспанія — одна з найбільш відвідуваних країн світу. Понад мільйон туристів на рік відвідує цю дивовижну країну. Подарувавши собі тур до Іспанії, Ви відкриєте для себе загадковість Барселони, величність Мадрида і розкіш іспанських курортів. Іспанія — це багата культура, цікава історія і красива природа. Відпочинок в Іспанії — чудова можливість поєднати як пляжний відпочинок, так і огляд визначних пам’яток.

Іспанія розташована на Піренейському півострові, ділячи його територію з Португалією. Країна омивається Атлантичним океаном на півночі і заході, Середземним морем — на півдні та сході. Іспанія є однією з найтепліших країн Європи, що підтверджується кількістю теплих днів в році (260-285 днів). Щоб сповна насолодитися іспанським теплом, в Іспанію варто їхати в період з кінця весни і до початку осені. Але в Іспанії Ви можете відвідати і гірськолижні курорти. Тому цю країну можна відвідувати в будь-який час року.

Узбережжя Іспанії тягнеться більш ніж на 7 тис. км, тому є велика кількість курортів, деякі з яких — всесвітньо популярні! Найбільш відомими вважаються курорти в Каталонії, Валенсії, Андалусії. Також мова йде про Балеарські острови, де знаходяться, наприклад, Майорка та Ібіца, або про Канарські острови, де розташовані Тенеріфе і Лансароте. Іспанія поділена на 17 областей, кожна з яких славиться унікальними традиціями. Це ж можна сказати і про іспанські курорти — кожен з них дійсно унікальний, має свої характерні особливості. Тому туристи, які побували в Іспанії, повертаються туди знову і знову, адже цю країну можна відкривати для себе по-новому кожен раз.

Говорячи про визначні пам’ятки Іспанії, розбігаються очі! Фантастична архітектура Барселони, музеї, наповнені шедеврами, в Мадриді, місто мистецтв і наук у Валенсії, «місто трьох культур» Толедо і багато іншого. Всім відомі також і культурні символи Іспанії — корида і фламенко, які треба побачити своїми очима. Не варто забувати також і про іспанську кухню — ще одне національне надбання.

Ми пропонуємо найрізноманітніші тури в Іспанію, в тому числі гарячі тури в Іспанію. Ви можете вибрати їх як на нашому сайті, так і звернутися в наше турагентство Travel Гуд — офіційне сертифіковане туристичне агентство національного туроператора TPG — Travel Professional Group за адресою вул. Білоруська 10/18а (станція метро Лук’янівська). Ми із задоволенням допоможемо Вам здійснити подорож в дивовижну Іспанію!