Гоа — це найрозвиненіший та найбільший курорт Індії. Оскільки Гоа — це колишня колонія Англії, там поєдналися риси індійської і європейської культури.

Відпочинок на Гоа принесе задоволення від шикарних пляжів, сонця, води і тропіків. Час на Гоа буде безтурботним та розслабленим.

На Гоа можна відпочивати майже цілий рік, оскільки дощі тут йдуть тільки з червня по вересень. У літній і зимовий період температура тримається в межах від 23-33 °C.

Північна частина є частиною, більше орієнтованої на молодь, центральна частина —змішана, тут можна як спокійно відпочити, так і насолодиться нічним життям. Південна частина є більш спокійною.

Пляжі тягнуться на понад 100 кілометрів уздовж океану. Усе узбережжя Гоа відмінно підійде, якщо Ви хочете зайнятися дайвінгом: під водою зустрічається велика кількість різних видів екзотичних риб, морських черепах та скатів.

Також на Гоа Ви зможете отримати послуги з омолоджування всього організму. У більшій частині готелів можна отримати spa-процедури, засновані на принципах аюрведи.

Переміщатися на Гоа найкраще на рикші або таксі. Мопед або велосипед додасть незалежності в пересуванні. А брати автомобіль в оренду найкраще з водієм, оскільки без водія треба буде залишити велику заставу.

Також варто подивитися на захід сонця — вони на Гоа прекрасні 😊

Придбати тур на Гоа з Києва Ви можете в турагентстві Travel Гуд — офіційному сертифікованим туристичному агентстві національного туроператора TPG — Travel Professional Group за адресою вул. Білоруська 10/18а (станція метро Лук’янівська).

Photo by Raja Sen on Unsplash.