Відпочинок в Хорватії — подорож в красиве і одне з найбільш екологічно чистих місць в світі. Унікальний середземноморський клімат сприяє тому що тури в Хорватію користуються великою популярністю серед європейських туристів. Багато з них віддають перевагу саме відпочинку в Хорватії, через її особливостей.

Хорватія — це країна, де зустрічаються Середземне море і Альпи.

Адріатичне узбережжя Хорватії і велика кількість островів — популярний напрям міжнародного туризму.

Хорватія — дивовижно-прекрасна країна з контрастною природою. Вона яскрава, романтична і сповнена пригод, і в той же час спокійна духом і затишна. Хвойні дерева, які ростуть між пальмами і апельсиновими деревами, красиві бухти, гори з річковими потоками. І міста, вулиці яких зберігають яскраві відбитки хорватської історії.

Курорти в Хорватії — це перлини неймовірної краси! Чого вартий тільки Дубровник — місто, зараховане ЮНЕСКО в трійку найкрасивіших місць Європи, з його чарівними старовинними вулицями і безліччю сучасних готелів.

Відпочиваючи тут, зверніть увагу на Загреб — столицю Хорватії, місто з багатою історією і давніми традиціями. Бальнеологічні і грязелікувальні курорти країни розташовані недалеко від Загреба. Всього в Хорватії більше 20 термальних джерел, а також єдине в Європі і друге в світі родовище лікувальної нафти.

Вибравши для відпочинку курорти Спліт, Трогір, Кварнер, Пореч, Ровінь або інші, Ви в будь-якому випадку зробите правильний вибір: найкрасивіші місцевості, сервіс найвищого класу, різноманітні розваги та цікаві екскурсійні тури в Хорватію, національна кухня з широким асортиментом морських страв — все це справить на Вас гарне враження!

Відпочинок в Хорватії — це:
— «екологічно чистий відпочинок». На узбережжі Хорватії немає активних промислових об’єктів;
— красива природа, соснові ліси, острови, море. Прозорість морської води біля берегів Хорватії складає не менше 50 м;
— краще співвідношення «ціна — якість» серед Адріатичних курортів;
— це країна, де Ви спокійно обійдетеся без знання іноземної мови;
— велика кількість стародавніх пам’яток різних епох;
— яхти, рибалка, рафтинг, підводне плавання, віндсерфінг та інші водні види спорту.

Відпочинок в Хорватії — це 2600 сонячних годин протягом року, середня температура моря в літній період — 25 ° -27 °, повітря — 30 ° -31 °

Придбати тур до Хорватії ви можете в нашому турагентстві Travel Гуд — офіційному сертифікованим туристичному агентстві національного туроператора TPG — Travel Professional Group за адресою вул. Білоруська 10/18 (станція метро Лук’янівська).

Photo by Ante Hamersmit on Unsplash