Греція повинна бути в списку бажань кожного мандрівника. Вона вважається місцем народження західної цивілізації і зберігає історію на кожному кроці — вибілені сонцем храми, музеї, заповнені античними статуями, старовинні міста.

Кілометри узбережжя вздовж блакитної води, нескінченні небеса і острови не тільки приємні оку, але і тягнуть як магніт будь—якого, хто цінує мальовничу природу.

Основний відпочинок в Греції — пляжний. Різноманітність пляжів і розваг дозволяє всім категоріям туристів вибрати собі відпочинок до душі.

Всі курорти Греції унікальні і різноманітні, тому вибираючи свій відпочинок, можна вибрати саме той курорт, який буде для вас ідеальним.

Любителям активного нічного життя рекомендуємо місто Салоніки, для сімейного відпочинку підійдуть регіони Халкідікі і Пелопоннес, які пропонують прекрасні погодні умови, багату екскурсійну програму, відмінну туристичну інфраструктуру і гарні пляжі. Острова Крит, Корфу, Родос можуть стати ідеальним відпочинком для молоді та VIP—туристів, яких може підкупити багата розважальна програма, велика готельна база і широкі можливості для веселого проведення часу. Греція відома також і гірськолижними курортами, такими як Калаврита і Каймакцалан. А значить подорож до Греції буде приголомшливою.

Острів Корфу є одним з найкрасивіших островів не тільки Греції, але і у всьому Середземномор’ї. Його невисокі гори, нескінченні ліси і гаї, маленькі бухти з прекрасними пляжами — це все зробило Корфу не тільки популярним, але й елітним грецьким курортом. Чарівні пейзажі ваблять сюди романтиків, а атмосфера «маленької Італії» ідеально підходить для любителів спокійного відпочинку. У місті Керкіра, столиці острова, Ви можете побачити стародавні фортеці і візантійські храми, прогулятися широкими площами, венеціанськими сходами і променадом, доторкнутися до православних святинь і познайомитися з традиціями жителів острова.

Острів Родос є найбільшим сонячним місцем в Європі! Це найбільший острів Додеканеського архіпелагу. Він тягнеться на 78 км з півночі на південь, а максимальна ширина суші складає 38 км. Всіх пам’яток і не перелічити, як і всіх цікавих місць самого острова, тому ми пропонуємо вам обов’язково відвідати Родос і побачити все на власні очі! Відвідайте середньовічний замок Кастеллан, резиденцію 16 століття, що належала митрополиту острова, та подивіться на одну з кращих колекцій старовинних монет в Археологічному музеї.

Острів Санторіні таїть в собі величезну кількість таємниць і легенд. Як говориться в переказах, він з’явився завдяки тепер уже згаслому вулкану, або з’явився з нізвідки, тому його часто називають загубленої Атлантидою. Тут Ви можете зануритися в атмосферу спокою і розміреного темпу життя, насолоджуватися красою пейзажів і піщаних пляжів, тихими грецькими вуличками з білими будинками і чистим морем. Санторіні, як і багато інших курортів, буде ідеальним місцем для проведення Вашого медового місяця, або самого весілля.

Крит — найбільший і найвідоміший острів Греції. Крит зосередив в собі кращі курорти і величезну кількість природних та архітектурних пам’яток. Крит — прекрасне місце для відпустки, і не важливо, чому віддаєте перевагу саме Ви — просто ніжитися на пляжі або купатися, проводити дні на цікавих екскурсіях, або ж всю ніч веселитися в клубах — тут для кожного знайдеться щось, що він шукає. Відпочинок в Греції з дітьми теж буде чудовим тут. Якщо у вас залишилися сумніви в тому, чи варто Вам відправитися на Крит, то згадайте, що це був острів, на якому хотіли жити грецькі боги. І тут по—справжньому райський відпочинок!

Крит є сонячним островом, дощі тут бувають вкрай рідко, в основному тільки взимку. Тим більше розташування острова таке, що тут важко застати грозу. Крит ділиться на 4 області: Іракліон, Ретімно, Ханья і Лассіті. Північна частина острова — піщані пляжі, теплі і спокійні морські течії, завдяки яким вода прогрівається досить рано. Східна частина характеризується тихими затоками та мальовничими пагорбами. На півдні острова прибережна територія гориста з більш прохолодними водами і вологим кліматом. Тому курортна зона — це в основному все північне узбережжя Криту від західної частини до східної.

Пляжний сезон у Греції триває з травня по кінець вересня. Але з огляду на величезну кількість архітектурних та природних пам’яток, Грецію можна відвідувати і в інші місяці року, насолоджуючись меншою кількістю туристів.

Придбати тур до Греції Ви можете в турагентстві Travel Гуд — офіційному сертифікованим туристичному агентстві національного туроператора TPG — Travel Professional Group за адресою вул. Білоруська 10/18а (станція метро Лук’янівська).

Photo by Arthur Yeti on Unsplash.