Єгипет — країна, в якій поєдналися древня культура і сучасний відпочинок, море і пустеля, де ви можете просто полежати під сонцем або зайнятися активними видами спорту, як-от сафарі або дайвінг.

Червоне море вважається найтеплішим і багатим на підводний світ, а також і одним з найбільш солоних морів в світі. У ньому є понад 150 видів коралів.

Найпопулярнішими курортами Єгипту є Шарм-Ель-Шейх, Хургада, Таба, Марса-Алам.

Шарм-Ель-Шейх — самий швидко розвивається курорт на Синайському півострові. Подивитися на Кораловий рифи і покупатися в теплому морі — це все про Шарм, тури туди є одним з найпопулярніших напрямків. Шарм-Ель-Шейх знаменитий чистою водою, тихими піщаними пляжами і кораловими рифами. Залив Наама популярний серед туристів, уздовж нього тягнеться набережна з пальмами безліччю ресторанів і барів. Парк Рас-Мохаммед приваблює любителів дайвінгу. Тут ви можете поплавати поруч зі старим затонулих кораблем і подивитися на рифи Іоланда і Шарк.

Хургада — тепле море, сонце і відсутність коралового дна, пологий спуск в море, що може бути краще для любителів просто поніжитися під сонцем і насолодитися холодним коктейлем. Якщо ви хочете відпочити з дітьми, Хургада є найкращим вибором. Тури в Хургаду — одні з найпопулярніших серед сімей з дітьми. Також в Хургаді безліч барів та ресторанів. Старе місто Ель-Дахар знамените своїми ринками і кав’ярнями.

Таба — маленьке курортне місто, розташоване на кордоні Єгипту і Ізраїлю на півночі Ейлатської затоки. Кілька років Таба стрімко розвивається і стає популярним курортом.
Туди туристи часто їдуть за гострими відчуттями, курорт популярний дайвінгом і фрі-дайвінгом. Тут розташовано дайвінг-центри, які проводять навчання. Це і не дивно, адже в Табі є велика кількість рифів і підводних западин. Також тут є ще одне дуже цікавий вид відпочинку, який майже ніде більше не зустрінеш — особливий вид пустельного гольфу.

Марса-Алам — курортне місто, що знаходиться на узбережжі Червоного моря. Особливостями курорту є піщані пляжі і коралові рифи. У бухті Абу-Дабаб, яка за формою нагадує підкову, живуть черепахи і морські корови. Кораловий риф відокремлює від відкритого моря лагуну Ель-Нааба, яка популярна серед любителів кайтсерфінгу.

Придбати тур в Єгипет з Києва Ви можете в турагентстві Travel Гуд — офіційному сертифікованим туристичному агентстві національного туроператора TPG — Travel Professional Group за адресою вулиця Білоруська 10/18а (станція метро Лук’янівська).

Photo by Fynn Schmidt on Unsplash.