Чорногорія — це «перлина», розташована на березі бірюзового Адріатичного моря. Це саме той куточок планети, де Ви можете відпочити від буденності під шум моря, скуштувати смачні страви та відчути ароматні аромати природи. Чорногорія славиться не тільки природою, а й цікавими пам’ятками і архітектурою. Вона настільки неповторна і вишукана, що відвідавши один раз, захочеться повертатися знову і знову. Не дарма Чорногорію називають «колискою Європи», адже тут неймовірна атмосфера: тепле Адріатичне море, старовинні музеї і фортеці, вузькі вулички і неповторні площі … А на узбережжі багато цікавої рослинності, а саме: алое, пальми, агави, мімози і кактуси.

Будва — один з найвідоміших курортів Чорногорії. Він вважається найдавнішим з поселень Адріатичного моря. Тут ви можете відчути себе на мить в минулому, а культурні пам’ятки поєднуються з сучасними ресторанами і спорудами.

Бар — великий порт в Чорногорії, особливо він зацікавить тих, хто любить дайвінг. На дні перебуває німецький крейсер і яхта короля Ніколи, які затонули. Старий Бар — це дивовижний музей під відкритим небом, який варто відвідати. Поруч з ним в Міровіце знаходиться найстаріше оливкове дерево в світі (2000 років), яке охороняється державою.

Також є можливість відвідати такі місця як Котор, монастир Острог, Ульцинь, острів Святого Стефана, Петровац і Герц Нові, національний парк Ловчен, Дурмитор. Чорногорія не залишить байдужим жодного, хто сюди завітає.

Ми можемо запропонувати доступні авіа— та автобусні тури. Відпочинок в Чорногорії дуже популярний серед наших громадян, оскільки ця країна для України безвізова (якщо туристи подорожують літаком).

Чорногорія також асоціюється з розкішними готелями і сервісом, смачною кухнею і доброзичливими людьми. Тут ви зможете спробувати національну кухню: смачне м’ясо з овочами і спеціями, рибні страви і страви з морепродуктами. Вас завжди будуть раді бачити в будь—якому куточку цієї казкової країни.

Країна вважається одним з найпопулярніших місць для відпочинку — як сімейного, так і молодіжного. Тут є маса варіантів для відпочинку: дайвінг, рафтинг, водні лижі, віндсерфінг, альпінізм, парапланеризм і спелеологія, катання на велосипедах і конях. Якщо вам більше подобається відпочинок на морі, тоді є можливість покататися на яхті.

Придбати тур до Чорногорії Ви можете в турагентстві Travel Гуд — офіційному сертифікованим туристичному агентстві національного туроператора TPG — Travel Professional Group за адресою вулиця Білоруська 10/18а (станція метро Лук’янівська).

Photo by Ivan Aleksic on Unsplash.